Vážení rodiče,
v průběhu minulého týdne probíhalo fotografování třídních kolektivů a portrétních fotografií skupinek a jednotlivců. Portrétní fotografie můžete již teď vybírat a objednávat ve fotobance. Heslo pro přístup k fotografiím obdržíte po přihlášení v internetové žákovské knížce.

Portrétní fotografie jsou uloženy neupravené – všechny úpravy (ořez, retuš, odstranění vad, korekce barev, jasu a kontrastu, …) budou provedeny až po objednání zakázky. Ceny portrétních fotografií jsou následující:

Portrétní foto (15×23)                          —- 110 Kč/ks
                                          Portrétní foto (15×23) + jpeg              —- 150 Kč/ks.

V eshopu lze platit bankovním převodem i platební kartou – prosíme o úhradu zakázky tímto způsobem. Fotografie bude možné objednat do 20. května 2016pokud fotografie objednáte a zaplatíte do termínu, bude možné dodat je do školy, kde je předáme žákům. Po stanoveném termínu budou fotografie z fotobanky smazány a uloženy v  archivu. Objednání po tomto datu je možné po osobní domluvě přímo s fotografy.

Třídní fotografie budou ve fotobance v samostatné galerii v nejbližších dnech již upravené. Pro jejich objednávání platí stejné podmínky. Cena fotografie třídního kolektivu je 50 Kč.