Naše škola se letos již tradičně  zapojila do veřejné sbírky

Květinový den (Český den proti rakovině),

která je spojena s prodejem žlutých kvítků měsíčku lékařského a rozdáváním letáků o prevenci rakoviny. Letošní sbírka proběhne ve středu 13. 5. 2015 a jejím cílem je preventivně působit na širokou veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi. Získané prostředky za nabízené kvítky měsíčku lékařského budou použity na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výchovy, výzkumu a vybavení onkologických center.

S prodejem kvítků měsíčku lékařského budou pomáhat žáci 9. ročníku. Cena jednoho kvítku je 20,- Kč.

         Tato akce je dobrovolná. Za Vaše příspěvky jménem České ligy proti rakovině předem děkujeme.

 

 

Poslední příspěvky