Dne 6. 10. 2016 se uskutečnil fotbalový turnaj Coca–Cola Cup, jehož se zúčastnily tři týmy chlapců druhých stupňů základních škol z Třebívlic, Černčic a Třebenic. Družstvo Postoloprt se nedostavilo kvůli okresnímu kolu v přespolním běhu, které se konalo ve stejný den.

Naše ZŠ se pro tento rok ujala organizace kvalifikačního kola a připravila turnaj na fotbalovém hřišti v Třebenicích. Zde bylo zajištěno občerstvení, kabiny, teplá voda a veškeré další náležitosti.14593609_1689734001344890_1755077138_n

Za ZŠ Třebenice nastoupili chlapci druhého stupně: Petr Zázvorka, Vojtěch Peták, Vojtěch Vild, Filip Kohout, David Bílý, Tomáš Bůžek, Antonín Březina, Filip Hemerka, Pavel Fraňous, Tomáš Suchý, Jan Klug a Václav Hartman. Družstvo v této sestavě se umístilo na třetím místě po dvou prohraných duelech: Třebenice : Třebívlice (1 :2), Třebenice : Černčice (1:2). Vítězem kvalifikačního kola se stalo mužstvo Černčic, které dále postupuje do okresního kola.

Tímto bych rád poděkoval všem, kteří mi pomohli tuto akci uskutečnit. Jmenovitě: panu Petru Fraňousovi (hlavní sudí), Petru Zázvorkovi (asistent rozhodčího), Josefu Poslovi (občerstvení), René Pospíšilovi (zpřístupnění a zajištění sportovního areálu).

Michal Jenč

Poslední příspěvky