V pondělí 14. ledna druhý stupeň vyrazil do Litoměřic na anglické představení v kulturním domě.

Všichni ráno ndivadloasedli do dvou autobusů a vyrazili jsme. Když jsme dojeli na místo, tak jsme si odložili bundy a ještě chvíli čekali. Když všichni usedli, tak se začalo.

Představení bylo o dvou bratrech Jackovi a Joeovi. Jackovi byla přidělena pracovitost a šikovnost. Joeovi měl zase čisté a upřímné srdce. Příběh začal tím, že bratři vyrazili do lesa sbírat houby. Joe našel muchomůrku, která byla jedovatá, a když Jack nekoukal a vykonával potřebu, tak ji Joe snědl otrávil se. Jakmile ho Jack našel, tak se hned vydal hledat doktora. Při tom narazil na blázna, který se chtěl odpálit ve vlaku, bývalého šerifa, který ho chtěl zastřelit brokovnicí, nebo motorkářský pár, který čekal miminko. Nakonec doktora našel, ten mu dal lék a Jack to nalil Joeovi do pusy. Joe se probral a vše dobře skončilo.

Divadlo bylo zajímavé a hlavně vtipné. Hercům bylo dobře rozumět a celkově se dalo snadno přeložit a porozumět tomu, co říkají. Všichni si to užili a v pohodě jsme zase dojeli do Třebenic.

 Fanda Najman, 9. tř.

Poslední příspěvky