Ve čtvrtek 1. 2. 2018 jsme navštívili Gymnázium v Lovosicích. Zúčastnili jsme se soutěže GYMLOVO 4U. Za naši školu se celkem 5 týmů pokoušelo probojovat  do finále. Procházeli jsme různými třídami gymnázia a v každé pro nás byl připraven zajímavý úkol. Mohli jsme si vyzkoušet například poznávání chemických látek, aktivity s literární tematikou nebo skládání anglických slov. Do finále se nakonec probojovaly dva trojčlenné týmy z naší školy ve složení: 1. tým –  Andrea Pokorná, Jan Klug a Tereza Černá, 2. tým – Martina Horová, Ička, Kateřina Vaňková. Ve finále jsme sportovali – vyzkoušeli jsme si třeba hod na koš nebo zhoupnutí na kruzích. Tým ve složení Ája, Terka a Honza se umístil na 4. místě, druhý finálový tým na 5. místě.

Veronika Gutwirtová, Martina Horová, Andrea Pokorná, 8. tř.
gymlovo

Poslední příspěvky