Dvě tříčlenná družstva z naší školy přijala pozvání do finálového kola soutěže GYMLOVO 4U, kterou každoročně připravuje Gymnázium Lovosice pro žáky sedmých až devátých ročníků ZŠ.

V budově gymnázia se sešlo celkem 14 týmů z několika škol Litoměřicka. Soutěžící si prověřili své znalosti a vědomosti, šikovnost, postřeh i sportovní a pohybové nadání. Zároveň se seznámili s prostředím školy i některými učiteli a studenty gymnázia, kteří se na zdárném průběhu soutěže podíleli.

Naše družstva si vedla velmi dobře, deváťáci se ve vědomostních kvízech umístili na 3. místě. V závěrečném sportovním klání jim při troše smůly konečné třetí místo uteklo, ale i umístění v postupové finálové šestici je velmi pěkné.

Družstvo 9. třídy: Ája Pokorná, Ičko Bat-Erdene, Tomáš Suchý

Družstvo 8. třídy: Michal Wollenheit, Petr Oros, Anna Marie Křížková

P1270047

Poslední příspěvky