V pondělí 15. února 2016 proběhla výuka v prvouce a ve výtvarné výchově v 1. A trošku jinak. Sponzor Drogerie DM nám poskytl materiál k programu Veselé zoubky, který jsme k výuce využili. Nejprve jsme si povídali o tom, co je to zubní kaz, jaká je stavba zubu, co je chrup dočasný a stálý. Pak  jsme si ukázali, jak správně čistit zoubky a řekli jsme si, co zoubkům prospívá, aby byly zdravé. Podívali jsme se na film „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek.“ V závěru našeho malého projektu jsme vyplnili pracovní list – jak pečovat o naše zoubky a nakreslili obrázek. Protože prvňáci zvládli vše na výbornou, čekala je odměna, dárkové taštičky od Drogerie DM. Radost byla veliká a všichni jsme si slíbili, že se o zoubky budeme starat co nejlépe.zub

Mgr. Hana Oberreiterová

tř. učitelka

V Třebenicích 18. 2. 2016

Poslední příspěvky