Do výuky deváté třídy zavítala v půlce března podnikatelka Klára Pospíšilová. Její zkušenosti s vedením prodejny měly zpestřit hodiny pracovní výchovy. V tomto předmětu se žáci vzdělávají nejen v oblasti výběru dalšího vzdělávání a volby střední školy, ale i v dalších možnostech, které mohou využít po ukončení základní, nebo následně střední školy.

Paní Pospíšilová pohovořila o radostech i starostech současného podnikání. Aktuálně zvláště o EET. Přinesla ukázat důležité dokumenty, které podnikatel potřebuje k zahájení živnosti. Kluci a holky využili její přítomnost k položení několika otázek. V závěru besedy jsme se zamýšleli, které podnikatelské aktivity v Třebenicích chybí a co by přispělo k zaplnění „díry na trhu“.

Děkujeme paní Pospíšilové za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Olga Černá Šamšová

or1

Poslední příspěvky