Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR z dnešního dne Vám oznamuji, že od zítřka, tj. od středy 11. 3. 2020 bude přerušena výuka v základní škole a činnost školní družiny. Základní škola  a školní družina budou pro žáky do odvolání uzavřeny. Žáci budou automaticky odhlášeni z odběru obědů.

Škola a školní družina budou znovu otevřeny po vyhlášení ukončení preventivního opatření. Sledujte prosím v době uzavření pravidelně informační systém Bakaláři, jehož prostřednictvím budou vyučující komunikovat a posílat materiály k domácí přípravě žáků. Zároveň prosím sledujte informace na webových stránkách školy.

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR se aktuálně nevztahuje na mateřskou školu a školní jídelnu. Tyto součásti školy budou do případné úpravy preventivních opatření v provozu. Děti ze 4. třídy mateřské školy (Ježci) budou docházet do budovy mateřské školy (Lipová 499).

Děkuji za pochopení

Stanislav Novák
ředitel školy

Mimořádné opatření MZ ČR zedne 10. 3. 2020

Poslední příspěvky