Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR z dnešního dne Vám oznamuji, že od zítřka, tj. od středy 11. 3. 2020 bude přerušena výuka v základní škole a činnost školní družiny. Základní škola  a školní družina budou pro žáky do odvolání uzavřeny. Žáci budou automaticky odhlášeni z odběru obědů.

Škola a školní družina budou znovu otevřeny po vyhlášení ukončení preventivního opatření. Sledujte prosím v době uzavření pravidelně informační systém Bakaláři, jehož prostřednictvím budou vyučující komunikovat a posílat materiály k domácí přípravě žáků. Zároveň prosím sledujte informace na webových stránkách školy.

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR se aktuálně nevztahuje na mateřskou školu a školní jídelnu. Tyto součásti školy budou do případné úpravy preventivních opatření v provozu. Děti ze 4. třídy mateřské školy (Ježci) budou docházet do budovy mateřské školy (Lipová 499).

Děkuji za pochopení

Stanislav Novák