Základní škola a mateřská škola Třebenice, příspěvková organizace je vítězem okresního kola jazykového šampionátu s WocaBee!
Žáci třídy 3. A získali prvenství v procvičování slovíček v okrese Litoměřice a postupují do krajského kola.
 
V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojili do celočeské soutěže v učení cizích jazyků s názvem Pozimní WocaBee šampionát.
Ve druhém ročníku soutěže v procvičování slovíček mezi sebou soupeří žáci od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku.
Šampionát probíhá v aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee, která funguje online, takže žákům nebrání v soutěžení ani distanční forma výuky.
Spolu je do soutěže zapojeno přibližně 45 000 žáků.
 
V litoměřickém okrese se nejusilovnějšími žáky v prvním kole soutěže stali žáci naší 3. A paní učitelky Romany Burešové Během prvního týdne šampionátu získali v aplikaci skvělý výsledek – jejich průměrný denní počet bodů (tzv. WocaPoints) na žáka byl v okresním kole až 179! Stali se tak okresními WocaBee šampiony a postupují do krajského kola, které probíhá od 17. do 20. listopadu 2020.

Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.

Poslední příspěvky