Odjížděli jsme v neděli 27. 5. 2018 v 10.30 hodin. Rozloučili jsme se s rodiči a vydali se na cestu. Cestou jsme zastavili v Ostrém u Úštěka, vyšlápli jsme na vrch Kalvárie ke kapli. Spočítali jsme schody a rozhlédli jsme se z vršku po okolí. Pak už jsme odjeli směr RS Aero Holany. Čekali jsme na hřišti než se uvolní pokoje. Mezitím jsme si prohlédli areál a pak jsme se ubytovali. Protože byla velká vedra, většinu času jsme trávili v bazénu. Také jsme hráli fotbal, vybíjenou a přehazovanou. Na Milčanském rybníku jsme jezdili na loďkách. Také jsme šli kolem rybníka. Soutěžili jsme v družstvech, která tvořily jednotlivé pokoje. Úkoly byly zábavné. Hodnotil se také úklid pokoje. Vyhrálo družstvo Hvězdy – pokoj č. 12. Jídlo bylo vynikající. Ve čtvrtek po obědě jsme smutně odjížděli domů, protože nám naše dovolená skončila. Opravdu bychom pobyt zde všem doporučili.
Žáci čtvrtých tříd

Poslední příspěvky