Vážení rodiče,

v mateřské škole bylo dnes u dvou dětí potvrzeno onemocnění COVID-19. Ve spolupráci s Protiepidemickým odborem Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje jsme sestavili jmenný seznam dětí, které přišly v závěru minulého týdne s pozitivně testovanými dětmi do kontaktu.

Těmto dětem je ze strany KHS nařízena karanténa do pondělí 22. 2. 2021 (včetně) a stanovena povinnost absolvovat test na přítomnost onemocnění COVID-19  – žádanku na tento test Vám vystaví dětský lékař. (Povinnost absolvovat test neplatí pro děti, kterým bylo onemocnění COVID-19 diagnostikováno v průběhu posledních 90 dnů.) Pro ostatní děti zůstává mateřská škola otevřena.

V případě, že se nařízení KHS vztahuje na Vaše děti, paní učitelky Vás během dnešního odpoledne telefonicky nebo osobně informovaly. V případě nejasností nebo dalších dotazů prosím kontaktujte vedoucí učitelku mateřské školy Mgr. Veroniku Fraňousovou.

Rozhodnutí KHS o protiepidemických opatřeních v MŠ

Děkuji za spolupráci

Stanislav Novák – ředitel školy

Poslední příspěvky