Děkujeme všem rodičům a dobrovolníkům, kteří přišli a pomáhali na sobotní brigádě školkové zahrady.

Velký dík patří Marianu Kornerovi, který se podílel na vzniku projektu celé revitalizace školkové zahrady a pomohl nejen vlastní prací, ale zajistil také sponzorský dar od firmy Gabriel v podobě 70 kusů keřů na dosázení živého plotu kolem objektu mateřské školy.

V rámci brigády se dosázely na několika místech keře do živého plotu.  Velké změny dostál i původní živý plot, který byl prořezán a omlazen.

Došlo k obnově původních laviček, které se natřely v námořním stylu, aby byly i pro děti atraktivní a zapadly do prostoru školkové zahrady. Na bylinkových záhoncích se obnovily cedulky k vysázeným rostlinám.

Na zahrádce u  1.třídy se natřela nová prkna na obnovu dětského pískoviště. Vzniklo zde z větví ořezaných keřů „broukoviště“, do kterého se budou přirozeně stahovat broučci, ježci a jiní tvorové 🙂

 

Poslední příspěvky