I letos proběhl místo posledního odpoledního vyučování v roce sportovní turnaj. Tentokrát si mohli žáci vybrat druh sportu, ve kterém si poměřili síly a své dovednosti s ostatními. Na výběr měli florbal, stolní tenis a badminton. Všechny soutěže probíhaly ve, sportovní hale současně.

obrTurnaje ve florbalu se zúčastnily tři trojice a vítězem se stalo družstvo „Futerovců“ ve složení Tomáš Futera, Václav Hartman a Filip Kohout.

V badmintonu soutěžili žáci ve čtyřhrách, z osmi dvojic se nakonec na třetím místě umístili Martin Mikš a Šárka Horová, na druhém Martina Křížová a Daniel Rosenbaum a vítězem se stali David Bílý a Petr Zázvorka.

Ve stolním tenise se celkem utkalo šest žáků. Třetí místo vybojoval Zdeněk Lisec, druhé místo Antonín Březina a zvítězil Marian Harvan. Vítězové byli za své snažení ocenění drobnými cenami, které jim na závěr turnaje předal při vyhlášení výsledků pan ředitel.

Poslední příspěvky