Ve třídě 2. A jsme pyžamový den prožili zvesela:

Všichni jsme vyrazili do školy v pyžamu. Přinesli jsme si deky, spacáky, dudlíky, overaly, župany, pantofle, masky na oči a plyšáky. Hráli jsme hry- „Na žabky a Malou milou kočičku“. Povídali jsme si o snech a prohlíželi jsme si obrázky ze snů. Nechyběla módní přehlídka s tancem v pyžamech. Pyžamové aktivity se dětem líbily a všem to moc slušelo.

Děti také kreslily své sny a vyprávěly, co zajímavého se jim zdálo:

Petra Novotná:

Zdálo se mi, že jsem se vzbudila a tři prasátka mi přinesla láhev s mlékem. A pak jsem si uvědomila, že to jsou pohádkové postavy. Začala jsem panikařit, ale celou dobu to byla halucinace. Sen byl barevný a nakonec zajímavý.

Bětka Ertlová:

Na dnešek se mi zdál sen. Dráček John- John se mě zeptal, jestli půjdu na výlet. Tak zítra ráno jdeme!

Šli jsme do lesa. Potkali jsme pandu. Už jsme kamarádi.

Patrik Somol:

Stál jsem na tryskáči a letěl jsem nad školou. Skočil jsem dolů a prorazil strop. Spadl jsem přímo do lavice. A pak jsem byl učitel. A v té škole byli samí cizinci.

Dominik Verner:

Ocitl jsem se v duhovém světě u jednorožců. Jednorožec Unicorn mě provedl v duhovém světě. Pak se setmělo. Šli jsme spát. Druhý den jsme byli kamarádi.

Tadeáš Vild:

Zdálo se mi, že jsem stál na paneláku. Pak jsem se otočil a padal jsem dolů. A na zemi jsem usnul…..

Mgr. Eva Vápeníková