Milí žáci, učitelé, rodiče, zaměstnanci,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení.

mapaZda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás i vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Odkaz na vstup do elektronického dotazníku obdrží rodiče žáků základní školy prostřednictvím zprávy v elektronické žákovské knížce. Rodičům dětí v mateřské škole předají odkaz paní učitelky na jednotlivých třídách.  Žáci vyplní dotazníky přímo ve škole.

Výsledky šetření zveřejníme webových stránkách školy a budeme vás o nich informovat.

Do kdy: Elektronický dotazník prosím vyplňte nejpozději do 1. 3. 2019.  Odpovědi se ukládají průběžně, po jeho vyplnění již není nic dalšího potřeba.

Anonymita: Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Je zcela anonymní.

V případě dotazů jsme vám k dispozici. Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

Stanislav Novák
ředitel školy

Poslední příspěvky