V pondělí 10. 5. jsme šli trasu „Třebenického kvízu o FAIRTRADE“. Počasí nám přálo, a tak se nám dobře šlapalo. Trasu jsme šli 2,5 hodiny, ale stálo to za to. Cestou jsme si užili legraci, konečně jsme si pořádně popovídali s kamarády a ještě jsme se dověděli něco nového. Kvíz nás moc bavil a dokonce jsme zjistili, že už skoro všichni umíme dobře číst.

Za odměnu jsme v železářství u Vobořilů dostali všichni diplom, cukr a čokoládku s logem FAIRTRADE

Co se nám nejvíce líbilo:

Eliška: luštění kvízu a čtení zpráv

Lukáš: celý výlet

Sofinka: jak jsme vyluštili zprávu, rozkvetlá příroda

Amálka: stromy, jak kvetou

Standa: nejvíc se mi líbila poslední otázka, byl jsem natěšený, co vyjde za tajenku

Vojta G.: celý výlet

Tom W.: luštění kvízu, odměna

Elenka: všechno, co jsme prožili

Alenka: u rybníka

Poslední příspěvky