Ve čtvrtek 26. ledna se naše škola zúčastnila okresního kola v přehazované pro žákyně 6. a 7. ročníku. Zúčastnilo se 11 škol, které se rozdělily do tří skupin (A,B,C). Naše sestava byla: Libča Havlová, Sára Helisová, Marťa Horová, Verča Gutwirtová, Káťa Vaňková, Ája Pokorná, Ičko, Alyssa Köstner, Terka Kekrtová a Terka Černá. Bojovaly jsme ve skupině C ještě se ZŠ Antonína Baráka/Lovosice a ZŠ Roudnice. Obě družstva jsme úspěšně porazily 2:0 a postoupily tak ze základní skupiny. fsd

Cestu k vítězství nám zkomplikovala až ZŠ Ladova/Litoměřice. I když to byl těžký soupeř, vytrvale jsme s nimi držely krok, ale nakonec jsme jim podlehly, ale s úctou. Po tom nás čekal velmi těžký soupeř a zároveň vítěz minulého ročníku ZŠ Libochovice, která nás i po vší snaze porazila, ale to ještě boj nekončil.

Čekal nás poslední soupeř- ZŠ Havlíčkova/Litoměřice. I přesto, že bojovali na domácí půdě, porazily jsme je a úspěšně tak zakončili náš boj, ale také sérii pádů a vyčerpání, protože jsme do této hry daly všechno. Zatím co my už jsme věděly, že jsme skončily na krásném 3. místě, pokračoval boj mezi ZŠ Libochovice a ZŠ Ladova. Nakonec vyhráli Libochovice a obhájili tak své loňské vítězství. ZŠ Ladova získala hezké 2. místo a my úžasný bronz, na který budeme ještě dlouho vzpomínat a užívat si pocit z úspěchu, tak jako jsme si užily tento skvělý den.

Ája Pokornápreh

Poslední příspěvky