Vánoční pohár města Třebenice

Klub stolního hokeje Draci Třebenice a sportovní komise města ve spolupráci se Základní školou uspořádali v sobotu 13.12.2014 „Vánoční turnaj v billiard-hockeyi ŠPRTCI“!

V herně základní školy se sešlo na dvě desítky hráček i hráčů různého věku. Během atraktivních zápasů dvojic a trojic bylo na šesti hracích stolech k vidění mnoho rychlých útočných akcí, skvělých obranných zákroků, přesných střel a krásných gólů. Sportovní odpoledne v pravé hokejové atmosféře si všichni účastníci užili s veselou náladou a dobrým pocitem ze hry. Skleněným pohárem byla oceněna první tři místa, kdy na stupínek nejvyšší dosáhli Tomáš Futera a David Reindl. Druhé místo vybojovali Štěpán a Radek Buřtovi a na třetím místě se umístili Oliver, Nora a Robert Hanzalovi. Všichni hráči sobotního turnaje byli oceněni pamětním diplomem a sladkou odměnou.

Děkujeme všem za účast a prima výkony a těšíme se na viděnou na příštím turnaji!

 

Za KSH Draci Třebenice Ivo Černý

Za sportovní komisi René Pospíšil

 Fotodokumentace vánočního turnaje ve šprtci:

http://gwineth.rajce.idnes.cz/13.12.2014_Vanocni_sprtcovy_turnaj/

Poslední příspěvky