Poslední odpolední vyučování před vánočními prázdninami proběhl turnaj v badmintonu a stolním tenisu pro žáky 8. a 9. třídy. Vánoční turnaj byl časově velmi náročný a nakonec musel pokračovat ještě druhý den. V pátek se proto dohrávaly ještě některé zápasy základní skupiny a hlavně se utkali první čtyři nejlepší chlapci, čtyři nejlepší dívky a čtyři nejlepší smíšené dvojice ve finálových zápasech.

DSC08419

Nejlepší hráčkou stolního tenisu se stala Monika Martincová, která zvítězila nad druhou Andreou Pokornou, třetí Evou Cyterákovou a čtvrtou Antonií Hejlovou. Mezi chlapci získal nakonec vítězství František Najman, který ve finále porazil druhého Filipa Hemerku, třetího Pavla Fraňouse i čtvrtého Tomáše Suchého.

V badmintonu vyhrála dvojice Andrea Pokorná a Vojta Vild. Na druhém místě se umístili Antonie Hejlová s Ondřejem Belzou, třetí místo obsadili Monika Martincová a Pavel Fraňous a čtvrtí nakonec byli Eva Cyteráková a Tomáš Suchý.

DSC08513

Věřím, že pro všechny žáky to bylo příjemné zpestření konce roku a že si před vánočním klidem pěkně zasportovali.

Marie Prošková