Poslední školní den v tomto roce byl nejen ve znamení vánočních besídek, ale také Zpívání na schodech. Loni jsme to zkusili poprvé a všem se zpívání koled líbilo. Přesto bylo co zlepšovat, hlavně neustálé mluvení dětí mezi jednotlivými koledami.

         Letos jsme si nacvičili 4 koledy, z toho jednu úplně novou, kterou nikdo neznal. Líbila se hlavně páťákům, ale i ostatní třídy se pustily s chutí do nácviku. Přibrali jsme si k tomu rytmické nástroje a druhou hodinu už koleda dostávala svou podobu.  Snažili jsme se děti připravit na to, že mezi koledami se nemluví a opravdu se všichni až na pár osmáků snažili o co nejlepší vystoupení.

         Přišli se podívat také ostatní učitelé, dokonce nás navštívila i paní učitelka Vašašová, která je nyní na rodičovské dovolené. Nejen jí se zpívání líbilo, někomu ukápla i slza dojetí. Děti zpívaly krásně. A šlo to i bez mluvení. Děkujeme jim za hezké vystoupení na závěr kalendářního roku.

Poslední příspěvky