Fotografování tříd

Vážení rodiče,

stejně jako v minulých letech jsme v závěru školního roku zprostředkovali fotografování žáků. Fotografování proběhlo v pondělí 27. května. Prioritu měly fotografie třídních kolektivů, následně se děti mohly fotografovat samostatně – portréty nebo v malých skupinkách se spolužáky, případně sourozenci. Objednávání a platba fotografií probíhá stejně jako v minulém školním roce:

1. třídní fotografie v ceně 50 Kč za 1 kus lze v hotovosti uhradit u třídních učitelů. Fotografie děti obdrží v příštím týdnu. Není třeba je objednávat ve fotogalerii na internetu.
  2. portrétní fotografie, fotografie malých skupinek – prostřednictvím elektronické žákovské knížky obdržíte odkaz s přístupovým kódem do fotogalerie kapakphoto.com kde si Vámi vybrané fotografie objednáte za cenu 100 Kč za 1 kus.  Vámi vybrané fotografie obdržíte pouze v digitální podobě na zadanou e-mailovou adresu. Získáte tedy možnost následně fotografie vytisknout v jakémkoliv formátu a jakémkoliv množství. Objednáváte a hradíte pouze fotografie, které chcete, přímo fotografické společnosti. Škola není zapojena.