Úvod > Školní jídelna > Informace pro strávníka

Informace pro strávníka

Jídelní lístek

V sekci jídelní lístek naleznete bez nutnosti přihlášení jídelní lístek na celý měsíc.

Složení oběda:

polévka, hlavní jídlo, salát nebo ovoce, vitamínový nápoj.

Jídlo je vařeno podle zásad zdravé výživy, jsou sledovány vitamínové a minerální hodnoty.

Platby za stravné přijímáme výhradně formou inkasa na účet 94-3509380257/0100 - je nutné nahlásit číslo účtu vedoucí školní jídelny a zřídit u svého účtu povolení k inkasu s dostatečným limitem.

Přihlašování/odhlašování jídel

Strávníci mají možnost pohodlného odhlašování a přihlašování oběda prostřednictvím webových stránek v sekci účet strávníka.  Po přihlášení prostřednictvím příjmení strávníka a číselného kódu (první číslice odpovídají číslu karty strávníka a následuje trojčíslí „001.“)

Stravné se přihlašuje nebo odhlašuje nejpozději daný den do 6.30 prostřednictvím účtu strávníka na http://stravovani.mobi/, nebo výjimečně na telefonním čísle 774 000 256 (nejlépe sms)

Školní jídelna nabízí stravování nejen žákům školy, ale také cizím strávníkům. Výši aktuální ceny za oběd sdělí vedoucí jídelny.