Úvod > Základní škola > Aktuality > JARO – práce žáků v ČJ (8. B)

JARO – práce žáků v ČJ (8. B)

Jaro mám ráda, je to období, které mě nabije energií. Vždy mám lepší náladu než v zimě. Na jaře všechno ožívá. Rostliny a stromy se zelenají. Celá příroda se začíná vybarvovat, jako když ji maluje malíř. Pokud jdeme na procházku, všechno okolo nás je magické a krásně voní. Začíná se oteplovat a my nemusíme chodit nabalení jako sněhuláci. Květiny se začínají protahovat a vytahovat k nebesům. Mláďata jsou zvědavá, nebo se někde vyhřívají na smějícím se slunci. Lidé začínají více chodit ven. Také na své zahrady, aby viděli, jak kouzelně všechno vykvétá. Někdy i zaprší, to potom zní, jako když máme na střeše bubeníky.

Jaro je taková pozitivní úleva od zimy. Už se těším, až bude letošní. Hned budu víc veselejší.